skip to Main Content
+48 91 35 101 35 +48 513 238 282
Dział Graficzny

Dział graficzny

Przedstawiamy nasz dział graficzny. Tworzą go dwie szalone dziewczyny – Justyna Hajduk i Natalia Kozak. Obie ukończyły szczecińską Akademię Sztuki i obie zostały wyróżnione biorąc udział w wystawie najlepszych dyplomów projektowych w Polsce “Design 32”.

Art6 4 Small
Art6 4 Small
SONY DSC

Projektują od dawna, mają mnóstwo pomysłów i duże doświadczenie w pracy z klientem. Są cierpliwe i chętnie doradzą co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy. Lubią tworzyć ładne rzeczy! Poza tym są sympatyczne i wiecznie uśmiechnięte 🙂

Art6 2 Small

Justyna ma fioła na punkcie czerwonego koloru… ale spokojnie – to stricte prywatne uczucie i nie próbuje przemycać tej barwy do wszystkich projektów! Wolny czas przeznacza na rowerowe wyprawy. Namiot w sakwy i znika na tydzień – Mazury, Kaszuby, Bałtyk… wszędzie tam, gdzie woda i przejezdne szlaki.

SONY DSC

Natalia z kolei ubóstwia paski i inne graficzne czarno-białe wzory – typowo artystyczna dusza! W wolnym czasie śpiewa w Chórze Akademii Morskiej w Szczecinie, z którym zwiedza cały świat! Uwielbia tańczyć bachatę, a jej marzeniem jest wyprawa do Ameryki Południowej.

Zapraszamy do poznania naszej marki “Hajduk & Kozak” – Południowa 11 🙂

Justyna Hajduk

Back To Top