skip to Main Content
+48 91 35 101 35 +48 513 238 282
Aranżacja Przestrzeni Biurowej

Aranżacja przestrzeni biurowej

Jedną z większych realizacji, które w ostatnim czasie wykonaliśmy była aranżacja i oznakowanie dużej przestrzeni biurowej. Firma Apptimia zwróciła się do nas z tematem dekoracji swojej nowej siedziby. Wykonaliśmy dla nich kompleksową usługę projektu, druku i montażu.

Naszym zadaniem było między innymi zaprojektowanie tapet na dwa piętra budynku: duże ściany w korytarzach (17 metrów długości), małe ścianki dzielące przestrzeń do pracy, pokój spotkań oraz pomieszczenie socjalne dla pracowników. Ich powierzchnia przekroczyła 200 metrów kwadratowych! Montaż zajął nam kilka dni.

Apptimia Tapeta1

Wejście do firmy oraz korytarz są mocno przeszklone, więc dla bezpieczeństwa należało je jakoś oznaczyć. Do takich zadań doskonale nadaje się folia szroniona. Jest mleczna, przepuszcza światło i nie przytłacza. My wycięliśmy z niej wzór, który pasował do grafiki na tapecie i nakleiliśmy na szyby. Efekt jest bardzo delikatny, a zarazem widoczny z obu stron. Nie ma więc ryzyka, że ktoś nie zauważy szyb.

W recepcji oraz sali konferencyjnej zamontowaliśmy przestrzenne logo. Zostały wykonane ze styroduru – materiału podobnego do styropianu, który jest gładki, bardzo lekki i wytrzymały. Można w nim wycinać dowolne kształty, dlatego chętnie wykorzystywany jest do prezentacji znaków firmowych. Pomalowaliśmy logo w firmowe kolory i nakleiliśmy lico z pleksi, by projekt był bardziej elegancki.

Dodatkowo wykonaliśmy oznakowanie pomieszczeń. Projekt napisów i ikon został wycięty z szarej folii ploterowej. Dobraliśmy odpowiedni odcień, by pasował do zaaranżowanej przestrzeni. Ikonki toalet zostały zaprojektowane tak, by było widać czy ktoś jest w pomieszczeniu – przez wyciętą postać prześwituje światło. Wydrukowaliśmy również dwustronne naklejki „push/pull”, które zamontowaliśmy na szklanych drzwiach, żeby ułatwić poruszanie się po budynku.

Apptimia Folia Szroniona

Cieszymy się z efektu końcowego naszej pracy, a zwłaszcza z reakcji klienta. Dziękujemy za zaufanie. Lubimy realizować takie kompleksowe zadania 🙂

Justyna Hajduk

Back To Top